Przesłanie Monako do turystów – „Dbaj o siebie, tęsknimy za tobą!”

Niezapomniane rodzinne chwile, spacery po pięknych parkach i ogrodach Monako, pobyty w kultowych luksusowych hotelach, spotkania z przyjaciółmi i rozkoszowanie się sławną gastronomią Księstwa – to tylko niektóre wspomnienia, które sprawiają, że tęsknię za Monako. W tym roku miałam spędzić z moim Mężem Wielkanoc w Monako. Niestety…. Zatem, czy kiedykolwiek był lepszy czas na marzenie, żeby znowu być w Monako? Nie 🙂 Podobnego zdania jest samo Monako, które chce, aby zwykli oraz luksusowi podróżnicy wciąż marzyli o Monako jako miejscu docelowym na urlop, wysyłając proste przesłanie: „Dbaj o siebie, tęsknimy za tobą!”.

Monaco Government’s Tourist & Convention Authority odpowiedzialny za branżę turystyczną w Księstwie uznał, że w przerwie związanej COVID-19 chce pozostać w kontakcie z każdym, kto uwielbia podróżować, niezależnie od tego, czy zna Księstwo, czy planuje odwiedzić go po zakończeniu kryzysu. W tym celu rozpoczął on nową kampanię komunikacyjną, aby poinformować turystów na całym świecie, jak bardzo Monako tęskni za nimi. Visit Monaco wyprodukowało także urzekające wideo, które wzmacnia przesłanie Księstwa dla świata.

Ze względu na to, że ludzie na całym świecie siedzą zamknięci w domach z powodu COVID-19, to brakuje im tego, co najcenniejsze: kontaktu społecznego. Dlatego też hasłem przewodnim kampanii Monaco Tourist & Convention Authority stało się „Miss you”.

Jak widzimy na video, hasło „Miss you” wspierają przyjazne słowa i zdjęcia, które przypominają nam o tych cennych czasach wolności, na które z niecierpliwością czekamy. Same zdjęcia do video zostały nakręcone tak, aby pokazać szczęśliwych ludzi spędzających razem niezapomniane chwile w Monako, do których pragniemy wrócić wkrótce w naszym codziennym życiu tak szybko, jak to możliwe.

Tymczasem zachęcam do wirtualnej wycieczki po Księstwie za pomocą narzędzia VR 360 stopni ( http://monaco360.visitmonaco.com/ ).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.visitmonaco.com

Leave a Reply